Kostium syrenki Ariel

Twoja córka jest fanką  syrenki Ariel ? Jesli tak to spraw jej kostium syrenki ! W naszym sklepie posiadamy przepiękne kostiumy syrenek , w których mała dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, rudowłosa syrenka Ariel z bajek Disney. Posiadamy piękne sukienki rybki jak również baśniowe balowe suknie syrenek.

Filtry

Kostium syrenki Ariel

 
Syrenka Ariel to bez wątpienia jedna z ulubienic małych dziewczynek. Ta rezolutna mała rudowłosa syrenka uwielbia przygody.  Jej domem jest morze pełne kolorowych ryb i innych stworzeń morskich. Jest piękna, mądra i posiada wielu przyjaciół. Może właśnie dlatego tę bohaterkę bajek Disneya pokochały miliony dzieci na całym świecie.

Sukienka Arielki

W naszym sklepie posiadamy różne sukienki syrenek od tych imitujących rybi ogon z pięknym tiulowym dołem po piękne balowe suknie z błyszczącymi muszelkami.  Sukienki Arielki to spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, która uwielbia bajki o syrenkach. W naszej sukience małe dziewczynki poczują się jak prawdziwe syreny. Sukienki świetnie się sprawdzą na bal w przedszkolu czy też na urodzinach. Takie przebranie będzie z pewnością bardzo efektowne i oryginalne.

 

⭐ Czy mogę dokonać zwrotu lub wymiany ?

Jak najbardziej możliwa jest wymiana lub zwrot gdyby produkt nie pasował. Możesz to zrobić do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki !

Na jakie okazje macie sukienki Arielki?

Nasze sukienki doskonale nadają się na bale w przedszolu czy też inne uroczystości np. urodziny.

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: