Kostium syrenki Ariel

Twoja córka jest fanką  syrenki Ariel? Jesli tak to spraw jej kostium syrenki! W naszym sklepie posiadamy przepiękne kostiumy syrenek, w których mała dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, rudowłosa syrenka Ariel z bajek Disney. Posiadamy piękne sukienki rybki jak również baśniowe wieczorowe suknie syrenek.

Filtry

Kostium syrenki Ariel dla dziewczynki

Syrenka Ariel to bez wątpienia jedna z ulubienic małych dziewczynek. Ta rezolutna mała rudowłosa syrenka uwielbia przygody. Jej domem jest morze, pełne kolorowych ryb i innych stworzeń morskich. Jest piękna, mądra i posiada wielu przyjaciół. Może właśnie dlatego tę bohaterkę bajek Disneya pokochały miliony dzieci na całym świecie.

Sukienka Arielki

W naszym sklepie posiadamy różne sukienki syrenek od tych imitujących rybi ogon z pięknym tiulowym dołem po piękne balowe suknie z błyszczącymi muszelkami. Sukienki Arielki to spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, która uwielbia bajki o syrenkach. W naszej sukience małe dziewczynki poczują się jak prawdziwe syreny. Sukienki świetnie się sprawdzą na bal w przedszkolu czy też na urodzinach. Takie przebranie będzie z pewnością bardzo efektowne i oryginalne. A jeśli Twoja dziewczynka ma ochotę przetestować również inne kostiumy księżniczek, sprawdź również strój Zosi (Jej wysokość Zosia), Jasminy (Alladyn), Belli (Piękna i Bestia), Roszpunki, Elsy i Anii (Frozen) czy Aurory (Śpiąca królewna). Dobierz do nich dziewczęce buty, małą torebkę oraz tematyczne ozdoby do włosów oraz (dla starszych) delikatną biżuterię i karnawałowy look gotowy! 

⭐ Czy mogę dokonać zwrotu lub wymiany?

Jak najbardziej możliwa jest wymiana lub zwrot gdyby produkt nie pasował. Możesz to zrobić do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki !

⭐ Na jakie okazje macie sukienki Arielki?

Nasze sukienki doskonale nadają się na bale w przedszolu czy też inne uroczystości np. urodziny.

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: