Wielkanoc - w co się ubrać ? Co wybrać: sukienkę czy może spodnie ?


Wielkanoc, Niedziela Wielkanocna czy też Wielka Niedziela lub Zmartwychwstanie Pańskie tzw. Pascha to najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Poprzedzający Wielkanoc tydzień nazywany jest Wielkim Tygodniem a trzy ostanie dni to Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota i Niedziela Zmartwychwstania - Triduum Paschalne. Z obchodami świąt wielkanocnych związanych jest wiele zwyczajów ludowych najpopularniejsze to: śniadanie wielkanocne, pisanki, Święconka, śmigus-dyngus, palma wielkanocna. Oczywiście wszyscy czekamy na śniadanie Wielkanocne. Ale jak się ubrać na to wydarzenie ? Oczywiście polecamy sukienkę - sukienka bowiem to najbardziej elegancka forma odzieży.
Dla Pań ceniących bardziej wyrafinowany styl, maksymalnie elegancki polecamy koronkowe sukienki. To bardzo elegancka forma ubioru świątecznego, a jednocześnie jedna z najbardziej popularnych. Taka sukienka przyda się nie tylko na Święta Wielkanocne , ale również np na chrzest, który wiele par planuje właśnie w czasie Wielkanocy.

Tutaj znajdziesz sukienki koronkowe na Wielkanoc. Kliknij w poniższy baner aby zobaczyć wszystkie koronkowe modele.

Sukienki koronkowe na Wielkanoc

Polecamy również wizytowe sukienki w nieco bardziej codziennym stylu. W takiej sukience z powodzeniem możecie się również pokazać w późniejszym czasie - np na urodzinach czy imieninach. Wygodne i komfortowe w noszeniu, a jednocześnie niesamowicie eleganckie. Sukienki wykonane są z miękkich dzianin i doskonale dopasują się do ciała. Popularne są również sukienki w kwiaty - takie sukienki idealnie nadają się na śniadanie Wielkanocne przywołując wiosenną atmosferę.

Kliknij aby przejść do kategorii sukienki wizytowe i zobaczyć wszystkie modele w tej kategorii.

Sukienki na Święta Wielkanocne


I wreszcie propozycja dla Pań, które wolą spodnie. Zakładając komplet bluzka + spodnie można wyglądać niemniej elegancko. Wystarczy elgancka koszula z szyfonu czy żorżety oraz eleganckie spodnie i już mamy gotowy pomysł. Te bluzki, które Wam najbardziej polecamy to te w wkiatowe wzory oraz bluzki w jasnych pastelowych kolorach. To one najpiękniej prezentują się w połaczeniu z pastelową oprawą świąteczną.


Kliknij poniżej aby przejść do kategorii bluzek i zobaczyć wszystkie modele. Eleganckie spodnie znajdziecie tutaj

Eleganckie bluzki i spodnie


Poniżej znajdziecie produkty z artykułu.

Filtry

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: