Kostiumy karnawałowe Jej wysokość Zosia

Jej wysokość Zosia to serial animowany na antenach Disney Chanell oraz Disney Junior. Opowiada o przygodach małej dziewczynki, która z dnia na dzień stała się księżniczką. Bajka przedstawia dążenia Zosi do zostania idealną księżniczką, jej przygody i podróże pełne wyzwań. Przy Zosi każdy staje się lepszy, dlatego też to ulubiona bohaterka małych dziewczynek. Pozwól aby Twoja pociecha choć na chwilę poczuła się jak księżniczka Zosia i spraw jej strój karnawałowy księżniczki Zosi !

Filtry

Strój karnawałowy dla dziewczynki Jej wysokość Zosia

" Jej wysokość Zosia"

 

Zosia to mała zwykła siedmioletnia dziewczynka, która mieszka z mamą w wiosce. Pewnego dnia mama Zosi decyduje się zostać żoną samego króla - Rolanda II. Od tej chwili życie Zosi diametralnie się zmienią - zostaje księżniczką. Zyskuje również rodzeństwo - księżniczkę Amber oraz księcia Janka. Czeka ją wiele przygód i podróży w nieznane dotąd miejsca. Zaczyna uczęszczać do szkoły dla księżniczek, którą prowadzą nauczycielki - wróżki. Niestety na początku wszystko przychodzi jej z trudem. Zaczyna rozumieć, że aby zostać prawdziwą księżniczką trzeba dużo ćwiczyć i pracować nad sobą. Zosia stara się zostać idealną księżniczką, tak aby rodzice byli z niej dumni.

 

Zosia - mała bohaterka

 

Zosia jest wyjątkową księżniczką, a to za sprawą swojego niezwykłego charakteru. Jest niezwykle wrażliwa i ma dobry charakter. Stara się pomagać wszystkim pokrzywdzonym, których spotka na swojej drodze. Kocha swoich bliskich i sprawia, że wszyscy wokół niej czują się wyjątkowo. Przy Zosi nawet negatywni bohaterowie zmieniają się na lepsze. Z pewnością Zosia to bohaterka godna naśladowania przez małe dziewczynki.

Charakterystycznym kolorem Zosi jest śliczny jasny fiolet. Taki też kolor ma ulubiona sukienka Zosi oraz magiczny amulet noszony na szyji.

Zosia to bardzo pozytywna bohaterka bajek. Szukasz zatem stroju na bal przedszkolaka dla swojej małej córeczki ? - kostium Zosi będzie doskonały dla każdej małej księżniczki.

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: