577 505 081 (kontakt w godz. 11.00 - 15.00) zamowienie@lejdi.pl

PL EN

Kategorie

Bluzki dziecięce

Dzieci to specyficzni klienci. Mają one bowiem wiele kryteriów oceny odzieży. Bluzka dziecięca musi być nie tylko wygodna, wytrzymała ale również - co stanowi ogromne wyzwanie - podobać się malcom. Dzieci mają wysokie wymagania, ale jedno jest pewne - nie pogardzą bluzeczką czy spodenkami na których widnieje ich ulubiony bohater bajek. W naszym sklepie znajdziecie bluzki dziecięce z bajek: Psi Patrol , Batman, Spiderman, Zosia, Bella, Frozen. Każde dziecko i rodzic znajdzie tutaj coś dla siebie.

Sortowanie

RozwińZwiń filtry

Bluzka chłopięca z Batmanem

Bluzka chłopięca z Batmanem

49,90 zł 29,00 zł

Bluzki dziecięce

Bluzki dziecięce - jakie ?

 

 Najlepsze wzory to takie , które posiadają nadruk ulubionego bohatera, przy czym najlepiej jeśli będzie to nadruk a nie tania naprasowanka, która z biegiem czasu oraz po praniu po prostu nam popęka i będzie się brzydko łuszczyć.

 

Jakie wzory?

 

Najmodniejsze i najbardziej ulubione przez dzieci to bohaterzy bajek: Psi Patrol, Lego, Batman, Spiderman, Zosia, Frozen czy Myszka Mickey i Minnie.

 

Psi patrol

 

Psi patrol to bajka o pieskach niosących pomoc. Bohaterami są : Sky - pies który lata, Zuma - bohater podwodnych przygód, Rocky - piesek miłujący ekologie, Chase - dzielny piesek policjant, Rubble - piesek budowniczy oraz Marshal - piesek strażak oraz Everest - piesek niosący pomoc na górskich szlakach.

 

Lego

 

Lego to ulubione klocki dzieci od wielu lat. Nic więc w tym dziwnego, że twórcy Lego stworzyli również bajki z bohaterami klockowymi. Największą popularnością cieszą się bajki Lego Movie z Batmanen, Spidermanem oraz Avengersami. Tacy też bohaterowie goszczą na koszulkach i bluzkach.

 

Księżniczki

 

Kolejna grupa ulubieńców tym razem wśród dziewczynek to księżniczki. Zosia, Elsa, Ania czy też Arielka lub Bella to wciąż numer jeden wśród bohaterów bajek dla dziewczynek. Dlatego też dziewczynki uwielbiają bluzki z nadrukami księżniczek. Kupując taka bluzkę masz pewność , że Twoja pociecha będzie ją nosić z uśmiechem na twarzy.

 

Myszka Mickey i Minnie

 

Tradycyjnie bohaterzy bajek Disneya to must have każdego dziecka. Dla dziewczynek Minnie, a dla chłopców Mickey - jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Mickey i Minnie to bohaterowie wielu serii bajek m.in. Mickey i raźni Rajdowcy czy też butik Minnie , jak również filmów pełnometrażowych jak np Książę i żebrak.

ul. Joachima Lelewela 3/9
75-450 Koszalin
577 505 081 (Pn-Pt: 11:00-15.00)