Rozmiary dziecięce

Kostium Jasmina

Twoja mała księżniczka jest fanką bajki Aladyn ? SPraw jej kostium księżniczki Jasminy  ! W naszym sklepie znadziesz stroje rodem z bajki Walta Disneya - piękne suknie Jasminy, komplety top ze spodniami w stylu orientalnym. Stroje doskonałe na bal przebierańców.

Filtry

Księżniczka Jasmina

Sukienka wieczorowa na wesele, komunie, chrzest
Księżniczka Jasmina to księżniczka pochodząca z bajki Aladyn. Ta piękna ciemnowłosa księżniczka to córka króla w której zakochuje się Alladyn.  Jasmina oraz Aladyn przeżywają wspólnie wiele przygód wraz przyjaciółką małpką oraz dżinem latając na magicznym latającym dywanie.  Ta bohaterka bajek Disneya ma wielu fanów na całym świecie. Dzieci ją kochają , a co za tym idzie każda mała fanka pragnie wyglądać jak jej bohaterka.

                                       Przebranie księżniczki Jasminy


Księżniczka Jasmina nosi charakterystyczne stroje inpirowane stylem orientalnym spodnie z topem zdobione złotymi cekinami oraz piękne królewskie suknie w kolorach turkusu czy fuksji bogato zdobione złotem. Takie przebranie idealnie się sprawdzi na balu przebierańców dla przedszkolaków czy na urodziny dla małej fanki, wprawi w bajkowo taneczny nastrój. W takim stroju każda dziewczynka poczuje się jak arabska księżniczka z bajki.

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: