Rozmiary dziecięce

Kostium Jasmina

Twoja mała księżniczka jest fanką bajki Aladyn? Spraw jej kostium księżniczki Jasminy! W naszym sklepie znadziesz stroje rodem z bajki Walta Disneya - piękne suknie Jasminy, komplety top ze spodniami w stylu orientalnym. Stroje doskonałe na bal przebierańców.

Filtry

Księżniczka Jasmina - kostium dla dziewczynki

Sukienka wieczorowa na wesele, komunie, chrzest
Księżniczka Jasmina to księżniczka pochodząca z bajki Aladyn. Ta piękna ciemnowłosa księżniczka to córka króla w której zakochuje się Alladyn.  Jasmina oraz Aladyn przeżywają wspólnie wiele przygód wraz przyjaciółką małpką oraz dżinem, latając na magicznym latającym dywanie.  Ta bohaterka bajek Disneya ma wielu fanów na całym świecie. Dzieci ją kochają, a co za tym idzie każda mała fanka pragnie wyglądać jak jej bohaterka.

                                       Przebranie księżniczki Jasminy

Księżniczka Jasmina nosi charakterystyczne stroje inpirowane stylem orientalnym spodnie z topem zdobione złotymi cekinami oraz królewskie, wieczorowe suknie w kolorach turkusu czy fuksji bogato zdobione złotem. Takie przebranie idealnie się sprawdzi na balu przebierańców dla przedszkolaków czy na urodziny dla małej fanki, wprawi w bajkowo taneczny nastrój. W takim kostiumie karnawałowym /balowym każda dziewczynka poczuje się jak arabska księżniczka z bajki. Dobierzcie do niego małą torebkę i dziecięcy look gotowy!

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: