Stroje karnawałowe dla dziewczynek Bella


Bella to piękna bohaterka filmu Disneya " Piękna i Bestia". To śliczna brązowowłosa dziewczyna o wspaniałym, wrażliwym charakterze. Bella to jedna z ulubionych księżniczek z bajek. Jej ulubionym kolorem jest żółty stąd też charakterystyczna żółta suknia o której marzy każda małą dziewczynka. Spraw radość swojej małej księżniczce i pozwól jej zostać choć na jeden dzień ulubioną bohaterką.


Filtry

Strój karnawałowy dla dziewczynki Bella

Piękna i Bestia - idealny motyw na dziecięcy bal przedszkolaków

"Piękna i Bestia" to jeden z ulubionych filmów Disneya. Akcja filmu dzieje się we Francji. Bella w zamian za wolność ojca zostaje uwięziona w zamku Bestii. Na początku uważa, że bestia jest okropnym potworem pozbawionym uczuć. Z czasem jednak zauważa jego dobre i wrażliwe serce oraz miłość jaką ją obdarzył. Ostatecznie Bella bardzo polubiła bestie , która okazała się zaklętym księciem. Wzięli ślub i jak w każdej bajce żyli długo i szczęśliwie.

Bella - bohaterka dziecięca

Bella to wzór dla wielu małych dziewczynek. Ta odważna, nieco zadziorna księżniczka, która lubi marzyć i czytać książki, a także jeździć na ulubionym koniu Filipie. Bella to indywidualistka pełna pasji i niespodzianek. Jest przy tym niezwykle urocza i piękna. Nic więc dziwnego, że stała się bohaterką dla małych dziewczynek. W baśni Bella nosi piękną, wieczorową sukienkę w jej ulubionym żółtym kolorze. Z pewnością każda mała fanka bajki "Piękna i Bestia" chciałaby taką posiadać np. na balu przedszkolaka. W naszym sklepie znajdziecie kilka ich wersji - tak aby każda mała dziewczynka mogła poczuć się jak Bella. A jeśli kostium księżniczki Belli to za mało, sprawdźcie również inne nasze propozycje: Roszpunkę, Jasminę, Ariel, Wednesday, Jej Wysokość Zosia, kostium wróżki czy stój jednorożca

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: