Rozmiary dziecięce

Szlafroki dziecięce, Bielizna, Piżamki dziecięce

Dziecięce szlafroczki to mięciutkie okrycia po kąpieli malucha. Sprawdzają się niemalże o każdej poprze roku. Takie szlafroczki są niezwykle urocze i mogą przyjmować wiele postaci - króliczka, misia czy myszki, a także bohaterów dziecięcych bajek. W naszym sklepie znajdziecie wzory dla najmłodszych. Miękkie, wygodne w noszeniu i przede wszystkim wykonane z wysokojakościowych bawełnianych tkanin. Ponadto znajdziecie również piżamki, ręczniki kąpielowe - Batman, Superman oraz skarpetki.

Filtry

Sukienka na wesele, wieczorowaSzlafroczki dziecięce

 

Kimona dziecięce to nie tylko ciepłe okrycie po kąpieli maluszka, ale także słodki akcent wieczorny. Takie szlafroczki występują w wielu kolorach i wzorach : słodkie króliczki, urocze myszki czy misie. Dla starszych pociech kimona przybierają postać ulubionych bohaterów bajek: tygryska z Kubusia Puchatka, Spidermana, Batmana czy też wzory dziewczęce : księżniczki Zosia, Arielka, Bella jak również bohaterów Psiego Patrolu.

 

Jakie wybrać ?

 

Należy wybierać szlafroczki wykonane z bawełny a nie poliestru. Takie modele będą bardziej chłonne i przyjemniejsze w użyciu. Z racji tego, że jest to odzież, która ma częsty kontakt z wodą i jest narażona na naturalne niszczenie poprzez wodę musi to być tkanina odporna i wytrzymała na pranie.

Za zakupy zapłacisz:

Wysyłamy: