O Sklepie

LEJDI® jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP

LEJDI jest zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej znakiem towarowym należącym do firmy www.lejdi.sklep.pl Anna Kędzia pod numerem Z.512006. Zastrzeżenie obejmuje nie tylko logo, ale również znak słowny.

Sklep LEJDI posiada wyłączność praw do wykorzystywania słowa w zakresie zastrzeżonych klas 25 i 35 Klasyfikacji Nicejskiej

Lejdi.pl powstał w 2007 r i aktualnie jest jednym z najbardziej popularnych sklepów internetowych.
Sklep powstał z myślą o kobietach, które chcą posiadać w swojej szafie unikalną odzież damską niedostępna w innych sklepach. Oferujemy bogatą ofertę odzieży damskiej od sukni i sukienek wieczorowych znanych i cenionych firm polskich i zagranicznych takich jak:

Adidas, Puma, Reebok, Tamaris oraz znanych polskich marek: Elizabeth Collection, Kartes, Mona, LEJDI, EMO , Numoco, Bicotone po bluzki, tuniki, koszule, spodnie, swetry, płaszcze, kurtki.

Naszą ofertę dodatkowo poszerzamy o unikaty występujące w pojedynczych sztukach, które sprawiają ,że nasz sklep ma bogatsza ofertę i jest jedynym sklepem w którym znajdziesz wybrane modele. Ponadto posiadamy buty oraz dział z bielizna damska, w którym znajdziesz biustonosze, figi, koszulki, piżamy, body jak również bieliznę ślubną oraz bieliznę korygującą.

Nasz sklep internetowy wzbogacamy nieustannie o nowe interesujące modele oraz dodatki takie jak torebki czy biżuteria.

Kupując w naszym sklepie masz pewność, że:

  • Zdjęcia nie odbiegają od rzeczywistości.
  • MASZ 100% GWARANCJE ZWROTU.
  • Twoje zamówienie zrealizujemy w możliwie najkrótszym czasie - przyspiesz realizację zamówienia płacąc poprzez : PayPal, PayU. Wysyłka towarów z opcją 24h NAWET TEGO SAMEGO DNIA !!!
  • BEZPIECZEŃSTWO, posiadamy certyfikaty SSL oraz bazę danych w GIODO
  • Posiadamy CERTYFIKAT REGULAMINU PRZYJAZNEGO DLA KLIENTÓW

Modna odzież na każdą okazję

W czasie trwania naszego sklepu pojawialiśmy się na łamach znanych czasopism i magazynów, ubieramy wiele gwiazd i celebrytek.

Dodatkowo wprowadziliśmy opcje darmowa wymiana w przypadku niedopasowania odzieży. Część naszych sukienek wykonujemy poprzez nasze szwalnie, są to sukienki z ręcznie naszywanymi aplikacjami oraz ręcznie wyszywane koralikami, cekinami oraz perełkami.

To sukienki całkowicie unikatowe przygotowywane pod projekty sklepu LEJDI. To wszystko czyni nasz sklep unikalnym i wyjątkowym wśród pozostałych sklepów z odzieżą damską.

Wysoka jakość wykonania

Zdjęcia naszych produktów nie odbiegają od rzeczywistości, a wszystkie produkty cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły.
W naszym sklepie znajdziesz również miłą obsługę, która udzieli ci szybkiej odpowiedzi na twoje pytania. Dodatkowo dajemy 100% gwarancje zwrotu towaru.
Dzięki takim atutom zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.Właścicielem Sklepu Internetowego Lejdi.pl jest Anna Kędzia prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "WWW.LEJDI.SKLEP.PL" Anna Kędzia w Koszalinie przy ul. Joachima Lelewela 3/9, 75-450 Koszalin
NIP: 6692187554
REGON: 320427972

e-mail: zamowienie@lejdi.pl

ADRES ODSYŁKI ZWROTÓW : Leśna 14, 75-648 Koszalin

Działalność gospodarczą prowadzimy od 2007 roku na podstawie: wpisu do ewidencji nr 39238 dokonanego przez Prezydenta Miasta Koszalina
NIP: 669-218-75-54

Regon: 320427972
PKD 47.91.Z : Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej