Programy premiowe


Program Premiowy DreamPoints.plProgram Premiowy Dreampoints

DreamPoints – to program premiowy, dla wszystkich, którzy podróżują do różnych miejsc w Polsce i na świecie, a w swoich podróżach często wykorzystują połączenia lotnicze, rezerwacje hotelowe lub wynajmują samochody.

W programie premiowym możesz uzyskać kupon rabatowy do wykorzystania w sklepie Lejdi.pl, kupon wartościowy na kolejne podróże i wiele innych korzyści u Partnerów DreamPoints. Każdy kupon możesz wykorzystać samodzielnie lub podarować bliskiej osobie.

Aby korzystać z programu premiowego wystarczy zamówić bezpłatną Kartę DreamPoints i podawać jej numer przy rezerwacji każdej usługi turystycznej. Za zebrane na karcie punkty możesz nabywać kupony. Warto też śledzić wiadomości na stronie DreamPoints na Facebooku, gdzie często publikujemy informacje o aktualnych promocjach i konkursach, w których można zdobywać dodatkowe punkty. Operatorem programu jest Blue Sky Travel sp. z o. o., więcej informacji na stronie dreampoints.pl.

 

Blue Sky Travel

Blue Sky Travel Ogólnopolskie biuro podróży Blue Sky Travel już od 1990 roku ułatwia podróżowanie wszystkim osobom szukającym wysokiej jakości obsługi w zakresie organizacji swojego wypoczynku czy podróży służbowych.
Turystom proponuje oferty podróży od znanych i sprawdzonych przez nas osobiście organizatorów podróży, a osobom podróżującym służbowo gwarantuje kompleksową obsługę i komfort sprawnego poruszania się po całym świecie.
Blue Sky Travel buduje i udostępnia użytkownikom internetu rozwiązania usprawniające szybkie wyszukiwanie i porównywanie ofert różnych dostawców usług turystycznych, a w szczególności połączeń lotniczych. Jako jedyne w Polsce i jedno z niewielu na świecie – udostępnia inteligentną wyszukiwarkę wakacji, dzięki której można samodzielnie, w jednym wyszukiwaniu zbudować on-line podróż zawierającą połączenie lotnicze, rezerwację hotelu, ubezpieczenie i wynajem samochodu, w dowolnym terminie i dowolnym miejscu na świecie, bez ograniczeń nakładanych przez organizatorów turystyki.
Więcej informacji na stronie www.bluesky.pl


Zapraszamy do współpracy !!!

 

 

Zapisz