Jak zachować formę będąc w domu z powodu koronawirusa

Spodnie dresowe, legginsy sklep
Spodnie dresowe, legginsy sklepSpodnie dresowe

Kwarantanna a nasze zdrowie

W obecnej sytuacji kiedy większość z nas musi pozostać w domu, aby izolować się od społeczeństwa i unikać rozprzestrzeniania się koronawirusa lub pracuje zdalnie przebywając w domu. Nie mamy możliwości wyjścia na siłownię czy gimnastykę, jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, najczęściej z całą rodziną. Nie jest łatwo pogodzić się z izolacją, z mniejszą ilością ruchu niż dotychczas, nawet osoby nie uprawiające czynnie sportu, w chwili obecnej ruchu mają zdecydowanie mniej, co wpływa negatywnie na nasze zdrowie fizyczne jak również psychiczne. Dlatego bardzo ważne jest aby wygospodarować trochę czasu na gimnastykę aby zachować formę.

Jak zorganizować czas i miejsce na ćwiczenia?

Jak to zrobić gdy mamy małe mieszkanie? wystarczy tak naprawdę kawałek płaskiej powierzchni aby rozłożyć matę do ćwiczeń. Jeśli mamy dzieci, możemy spróbować poćwiczyć razem z nimi, co zapewni im rozrywkę jak również rozładowanie energii której nie mogą rozładować przecież na podwórku czy zajęciach sportowych z znajomymi.

Jak i co ćwiczyć w domu?

Jeśli mamy w domu sprzęt do ćwiczeń jak na przykład rowerek, bieżnię czy orbitrek to sprawa jest rozwiązana, możemy włączyć sobie serial czy ulubioną muzykę i użyć naszego sprzętu wygodnie i bez problemu. Jeśli nie mamy tego typu sprzętu, możemy skorzystać z wielu ćwiczeń dostępnych w internecie, chociażby na youtubie, do wyboru jest naprawdę cała masa zajęć sportowych od lekkich dla osób które od dawna nic nie ćwiczyły po bardzo intensywne ćwiczenia które zapewnią nam rozładowanie energii i porządną dawkę endorfin.

Wygodnie ćwiczyć, co ubrać do ćwiczeń?

Aby było nam wygodnie najlepiej założyć dresowe spodnie lub legginsy. Coś co nie będzie krępowało naszych ruchów. Do wyboru mamy kilka możliwości, możemy użyć spodni dresowych damskich takich jak te:

Czy wygodnych leginsów damskich, które świetnie sprawdzą się do wszelkiej aktywności a w szczególności do jogi, pilatesu.

Lub możemy również wybrać krótkie spodenki

Inne spodnie dresowe lub legginsy znajdziesz tu https://www.lejdi.pl/k269,odziez-damska-spodnie-spodnie-dresowe.html

Co jeśli chcemy wzmocnić spalanie tkanki tłuszczowej?

Możemy użyć neoprenowych koszulek, czy pasów które podniosą temperaturę ciała i sprawią że będziemy szybciej wypacać tkankę tłuszczową.

Sprawdzą się również specjalne spodnie ze specjalną powłoką nanotechnologiczną podnoszącą temperaturę ciała.

#zostańwdomu #ćwiczwdomu

Zostań w domu i ćwicz w domu. Aby zachować zdrowie fizyczne jak i psychiczne w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Kup dresy damskie bez wychodzenia z domu na www.lejdi.pl doręczymy Ci je kurierem z bezpiecznym potwierdzeniem na pin, bez niepotrzebnego ryzyka.

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.