Biżuteria ślubna – jak wybrać ?

Biżuteria na ślub
Naszyjnik - biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna jaką dobrać na wesele

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Panna młoda w czasie ślubu powinna oczarowywać i wprawiać zachwyt wszystkich obecnych na ślubie gości . Zważając na ten szczególny dzień panna młoda powinna wyglądać i czuć się  jak księżniczka, na której będzie się skupiała uwaga wszystkich gości weselnych.
Jednak każda przyszła panna młoda zazwyczaj ma problem z podjęciem decyzji jaką suknię wybrać i jakie do niej dodatki. Musimy pamiętać, że suknia to jednak nie wszystko, potrzebne są do niej idealnie dobrane dodatki, i właśnie dziś na nich się skupimy najbardziej. Pewnie zadajecie sobie pytanie jaka biżuteria ślubna będzie najlepiej prezentowała się do sukni ?  Otóż odpowiedź jest prosta, a zarazem bardzo skomplikowana, ale do rzeczy…
Najważniejsza zasada to według mnie znalezienie tak zwanego ” złotego środka ” – zbyt duża ilość biżuterii do sukni ślubnej może zachwiać równowagę i zniszczyć image panny młodej , zbyt mała ilość biżuterii nie wydobędzie uroku i sprawi , że patrząc na całą stylizację będzie się miało uczucie niedosytu -jakby czegoś brakowało. Chyba jednak nie o to nam chodzi w dniu ślubu. Prawda ? Bezpieczniejsza będzie w tym wypadku zachowana równowaga . Biżuteria  ślubna powinna być elegancka, delikatna , nie odwracać uwagi od całości .
Wybierając biżuterie powinniśmy zwrócić uwagę na wzorzec modeli ,materiały z jakich będą wykonane, ale nie zapominajmy o oryginalnych trendach.  Do sukni w stylu princess  dobierzmy kolie z kryształkami, a do sukni z koronki  delikatne drobne naszyjniki połyskujące kryształkami, suknia w stylu retro będzie się pięknie prezentować z  biżuterią w tym samym stylu np. sznurem pereł . Pamiętaj  – wystarczy wybrać taką błyskotkę, która z każdej z nas wydobędzie nasze naturalne , kobiece piękno, a będzie to gwarancja udanej stylizacji ślubnej i co ważne bajkowego ślubu !

Naszyjnik znajdziecie w dziale naszyjniki w naszym sklepie

Biżuteria ślubna
Naszyjnik – biżuteria ślubna

Zobacz jeszcze :

Suknia ślubna – jak wybrać idealną suknię na ślub ?

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.