Wróżby Andrzejkowe . Jak spędzić nadchodzące andrzejki ? | Modna sukienka na Andrzejki

Czerwona sukienka Andrzejkowa
Czerwona sukienka z gipiura na Andrzejki

Jak spędzić nadchodzące andrzejki | Modna sukienka na Andrzejki

Już niedługo  Andrzejki, a co za tym idzie, czeka nas jedna z najbardziej magicznych nocy w roku. Wróżenie z wosku, „wyścig butów”, a może karteczki z  imionami? Pomysłów na ten wieczór jest wiele, jednak jeśli planujesz spędzić go w gronie znajomych czy szalejąc na imprezie w klubie, to ostatni moment, by przemyśleć swoją stylizację. Masz już pomysł? Jeśli nie, koniecznie zobacz nasze propozycje zabaw i kreacji andrzejkowych.

Zabawy i wróżby Andrzejkowe :

Lanie wosku – to jedna z najbardziej znanych wróżb andrzejkowych. Roztop wosk w małym naczyniu i lej na wodę przez ucho od klucza. Kształt figurki woskowej może na pierwszy rzut oka wydawać się nieczytelny, ale gdy zobaczysz jego cień na ścianie, mogą okazać się naszym oczom różne kształty. Wystarczy ponieść się fantazji a dowiesz się co, może Cię czekać w nadchodzącym roku.

Do wróżenia można posłużyć się również butami. Uwaga, ta wróżba przeznaczona jest tylko niezamężnych panien. Zdejmujemy buta z lewej stopy i ustawiamy gęsiego naprzeciwko progu drzwi. Ostatni but przekładamy do przodu, aż któryś przekroczy próg. Właścicielka buta, który to zrobił, może oczekiwać na szybką zmianę stanu cywilnego.

Wróżba z jabłkiem polega na tym, aby obrać jabłko w taki sposób, by powstała jak najdłuższa skórka. Następnie wróżący zamyka oczy, myśli o miłości i przez lewe ramię rzuca za siebie skórką. Po upadku może przybrać kształt litery, od której będzie zaczynać się imię przyszłego wybrańca serca.

Do dużego naczynia ze szkła wystarczy wrzucić kilka kartek z zapisanymi na nich życzeniami. Potem wystarczy zalać naczynie zimną wodą. Te karteczki, które wypłyną na wierzch pierwsze, wskażą marzenia, które powinny spełnić się w najbliższym czasie.  Karteczki, które opadną na dno, niestety szybko nie zostaną zrealizowane.

Lustro, ta wróżba polega na tym, aby w tę magiczną noc andrzejkową wolnym pannom ukazała się twarz przyszłego męża. Panna powinna być sama w pokoju, mieć przygotowane wcześniej lustro i zapalić czerwoną świecę w intencji, aby święty Andrzej sprawił że ujrzy twarz swego męża. Jeśli spełnione zostaną wyżej wymienione warunki, wystarczy usiąść naprzeciwko lustra i wpatrywać się, aż ukarze się jej twarz przyszłego oblubieńca.

Następna wróżba również bazuje na karteczkach. Wystarczy przygotować kilka i napisać na nich jak najwięcej imion chłopców. Żeby wróżba się udała stań przodem do świeczki i rzuć za siebie karteczki z imionami. Następnie obejrzyj się za siebie i zobacz, która karteczka upadła najbliżej ciebie. Pierwsza odczytana z imieniem  na niej będzie oznaczać Twojego ukochanego.

Pod czterema spodeczkami umieszczamy: listek, monetę i obrączkę. Ostatni spodeczek zostawiamy pusty. Następnym krokiem będzie wymieszanie i wybranie jednej z nich. Gdy wybierzesz listek – ślub, obrączka – czeka nas miłość, moneta – da nam pieniądze, pusty spodeczek – jeśli trafisz na niego to w nadchodzącym roku żadnych zmian nie będzie.

Przed pójściem spać napisz na karteczkach męskie imiona i włóż je pod poduszkę. Rano, zaraz po przebudzeniu wyciągnijmy jedną z nich. Imię, które odczytamy zmieni w nasze życie.

Pomyśl sobie życzenie i zapal dwie zapałki, trzymaj je w taki sposób, żeby łebki były u góry. Jeżeli zapałki będą palić się ku sobie, życzenie zapewne się spełni w ciągu roku, a jeśli nie – będziesz musiała poczekać dłużej na jego realizację.

Sukienki na Andrzejki – wybór sukienki , kreacje Andrzejkowe – kombinezon wieczorowy:

Andrzejkowy wieczór wróżb i dobrej zabawy to doskonała okazja, by zabłysnąć! Nie tylko znajomością tradycji, które powinny towarzyszyć nam w ten wieczór, ale również piękną kreacją. Niezależnie od tego, gdzie będziesz spędzać tegoroczne Andrzejki, dobrze się  przygotuj do zabawy, przede wszystkim decydując się na  kreację, w której poczujesz się piękna, zgrabna i zmysłowa.

czerwony kombinezon na Andrzejki, Sylwestra
Czerwony kombinezon damski na Andrzejki, karnawał, sylwestra. Kombinezon zdobiony cekinowym pasem. Dostępny na www.lejdi.pl
Sukienka Nadrzejkowa
Sukienka na Andrzejki we wzory. Sukienka dostępna na stronie www.lejdi.pl
Czerwona sukienka Andrzejkowa
Czerwona sukienka z gipiurą na Andrzejki. Sukienke mozna zakupić w sklepie www.lejdi.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.