Wesele a koronawirus

Czy odwoływać ślub ze względu na koronawirusa?

W obecnej sytuacji jaką mamy w kraju, wiele par zastanawia się czy nie odwołać wesela. Z godziny na godzinę liczba osób zarażonych na koronawirusa rośnie, a tu za miesiąc ślub, co zrobić?
Koszty poniesione ogromne, nakład pracy włożony w znalezienie idealnego miejsca, wynajęcia zespołu czy Dj, był bardzo duży. Sukienka ślubna gotowa, garnitur wisi w szafie. Sukienki dla świadkowej i druhen wybrane, dopasowane pod kolor kwiatów na sali. Ustalone wizyty u kosmetyczki i fryzjera. Załatwione milion innych ważnych spraw. I co teraz?

Zakaz ślubów z powodu koronawirusa?


Na tą chwilę w Polsce mamy zakaz organizacji imprez powyżej 50 osób, a zatem możliwa jest organizacja np. ślubów cywilnych z niewielką ilością gości. Optymistycznie podchodzimy do działań jakie podjął nasz rząd, aby zapobiec rozprzestrzenienia się wirusa w Polsce. Mamy nadzieję, że zostanie on zduszony w zarodku. Lecz co do tego czasu mamy robić? Nasza rada ? Kierować się rozsądkiem… – Nie narażajmy siebie i bliskich w tym trudnym dla nas okresie. Nie panikujmy, ale i nie bagatelizujmy. W obecnej sytuacji bez problemu można przesunąć wesela o miesiąc czy dwa zwłaszcza jeśli nasi goście nie są w stanie dojechać ponieważ mieszkają za granicą, a jak wiadomo z powodu koronawirusa zamknięte są granice, a wszyscy przyjezdni objęci kwarantanną.

Planowanie ślubu w czasie koronawirusa

Natomiast jeśli ktoś dopiero jest na etapie planowania ślubu, radzimy aby zakupy sukien ślubnych robić internetowo, nie chodzić do sklepów gdzie może być więcej osób, nie wiemy z kim mamy styczność, jak wiadomo można zarażać nie mając objawów. Sukienki ślubne mamy na miejscu, np. takie

Sukienka midi na ślub cywilny, dla druhen, świadkowej czy mamy.

Można zamówić kilka sztuk, przymierzyć i wybrać tą naszą wymarzoną. Resztę sukienek można zwrócić, lub zamienić jeśli nie trafimy z rozmiarem. Nasi konsultanci chętnie pomogą, mogą Panie podać nam swoje wymiary a my sprawdzimy czy dana sukienka ślubna będzie dobra.

Będziesz druhną i nie wiesz jak kupić sukienkę w obecnej sytuacji?

Zalecenia są takie aby unikać dużych skupisk ludzi. Przymierzanie sukienek dla druhny w sklepach wiąże się z tym że zakładamy na ciało rzeczy które przed chwilą ktoś chory mógł mieć na sobie. Nie gwarantuje to bezpieczeństwa. Zdecydowanie lepiej zamówić sukienki wieczorowe do domu i na spokojnie przymierzyć.

Szukasz sukni dla druhny?

Panie planujące ślub często wybierają same suknie dla druhny czy świadkowej. W chwili obecnej może być problem z spotykaniem się w większym gronie, ponieważ wtedy wzrasta możliwość zarażenia. Dlatego mogą nam Panie również przesłać wymiary swoich druhen i dobierzemy rozmiary z wybranego modelu, lub kilku modeli jak to czasem się zdarza, co ważne sprawdzamy wtedy czy odcienie się zgadzają. Np. takich sukien wieczorowych

W chwili obecnej bezpieczniej zrobić zakupy sukien wieczorowych, sukien dla druhen jak również sukien ślubnych załatwić przez internet na naszej stronie internetowej www.lejdi.pl gdzie mamy szeroki wybór sukien wieczorowych, sukien dla mamy Panny Młodej/ mamy Pana Młodego czy też sukienek ślubnych.
Nie panikujmy, myślmy racjonalnie, zapobiegajmy.

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.