Biustonosz do sukienki jaki wybrać?

Biustonosz do sukienki
Biustonosz do sukienki

Biustonosz do sukienki musi być perfekcyjnie dopasowany. Nie jest to łatwy wybór, nie wystarczy bowiem wybrać pierwszego lepszego z szafy. Tutaj musimy podpasować biustonosz pod krój i kolor sukienki. Jak zatem nie popełnić gafy ? Poniżej kilka wskazówek jaka powinna być taka bielizna.

Jaki kolor biustonosza ?

Najlepsze będą te w kolorze cielistym, jasnym beżu. Może też być dopasowany do koloru sukienki, zwłaszcza jeśli jest to sukienka np. w wyrazistym czerwonym kolorze z cienkimi ramiączkami i widać elementy biustonosza np. ramiączka.

Jaki krój ?

Do sukienek z głębokimi dekoltami powinniśmy dobrać specjalny biustonosz. Biustonosz musi być tak dobrany, aby nie było go widać przy głębokich dekoltach, a zatem musi mieć wyraźną przerwą między miseczkami i obniżone połączenie umieszczone znacznie poniżej biustu. Tutaj możemy wybrać wersję z wyciętymi plecami do sukienek z mocno wyciętymi plecami jak również biustonosz, który nie ma zapięcia z tyłu a jedynie silikonowe boczki .

Biustonosz do sukienki
Biustonosz do sukienki z głębokim dekoltem
Biustonosz do sukienki
Biustonosz do sukienki zgłębokim dekoltem oraz mocno wyciętymi plecami

Biustonosz push – up. Sprawdzi się w sukienkach, w których dekolt jest mocno widoczny i piersi wymagają uniesienia. Są to sukienki np. z dekoltem typu V.

Biustonosz Push -Up do sukienki
Biustonosz Push -Up do sukienki podkreślającej biust

Biustonosz do sukienki z górą typu bokserka – z mocno wyciętymi ramionami. Taki biustonosz ma mocniej zebrane ramiączka z tyłu.

Biustonosz do sukienki wieczorowej
Biustonosz do sukienki wieczorowej z mocniej wyciętymi ramiączkami

Pamiętaj aby biustonosz do sukienki był gładki. Każda mocniej wyrazista faktura będzie odkształcać się na materiale sukienki, zwłaszcza przy sukienkach satynowych, jedwabnych czy z cieńszych elastycznych materiałów typu lekki jersey.

Bielizna dostępna na www.lejdi.pl

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.