Jak wiązać gorset w sukience ? Porady dotyczące wiązania gorsetów

Sukienka z gorsetem - prawidłow
Sukienka z gorsetem.Prawidłowo zawiązany gorset,naprzemiennie od góry. Kokarda przeciągnięta ku spodowi, pod zamkiem.

Jak wiązać gorset w sukience ? Praktyczne wskazówki

Wiązany gorset w sukience to bardzo przydatny element w sukience, pozwala dopasować sukienkę idealnie do ciała sprawiając , że pas i biust będzie przylegał niczym druga skóra . Jeśli zdecydujesz się na zakup takiej właśnie sukienki z gorsetem wiązanym, a nie wiesz jak ją zawiązać, żeby wyglądało to elegancko i ładnie, to poniżej znajduję się parę podpunktów na które warto zwrócić uwagę, a  które na pewno pomogą Ci wykonać tą czynność prawidłowo.

  1. Zaczynając od góry przeciągnij sznurek lub tasiemkę od wewnętrznej części sukienki do górnej części dziurek z jednej i drugiej strony gorsetu.
  2. Złap dwa końce sznurków i podciągnij je ku sobie wyrównując końce –  tak aby miały taką sama długość.
  3. Następnie przystąp do wiązania sznurków lub tasiemek. Naprzemienne przewlekaj przez dziurki od góry wyciągając szarfę spodnią częścią dziurki, pamiętaj aby lekko naciągać w trakcie tej czynności. Czynność tę wykonuj do samego końca gorsetu.  Wykonując tę czynność upewnij się,że zakładka pod wiązaniem dobrze się układa przesuwając co jakiś czas ręką  i prostując ją tak aby się nie marszczyła. Staraj się aby sznurek lub taśma była prowadzona na płasko tak aby się nie skręcała czy wywijała.
  4. Gdy już znajdziesz się na końcu mocno ściągnij sznurki i zwiąż gorset.
  5. Kokardę można zostawić na wierzchu lub jak w poniższym zdjęciu rozsunąć zamek ,wsunąć kokardę pod niego i dopiąć sukienkę ponownie
  6. Wykonanie tych czynności w takiej kolejności gwarantuję, że sukienka będzie dobrze zawiązana i nie będzie się złe układać

PAMIĘTAJ !!! ŹLE ZAWIĄZANA SUKIENKA NP .OD DOŁU  KU GÓRZE BĘDZIE SIĘ ZACIĄGAĆ DO  GÓRY,SPRAWIAJĄC ŻE SPÓDNICA SUKIENKI ORAZ CAŁY GORSET CAŁKOWICIE STRACĄ SWÓJ FASON PODCIĄGAJĄC SIĘ I BRZYDKO MARSZCZĄC !!!!!

Sukienka z gorsetem - jak wiązać gorset, wiązanie gorsetów
Sukienka z wiązanym gorsetem. Jak wiązać gorset ? Prawidłowo zawiązany gorset – naprzemiennie od góry do dołu. Kokarda przeciągnięta ku spodowi, wsunięta pod zamkiem.  Tak zawiązana sukienka nie będzie się podsuwać do góry ani brzydko marszczyć w pasie.

Sukienka pochodzi ze sklepu www.lejdi.pl

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.