Narzutki plażowe

Narzutki plażowe, narzutka na plażę
Narzutki plażowe, narzutka na plażę koronkowa

Bez czego wyjazd na wakacje nad morze nie będzie kompletny? Oczywiście bez narzutek plażowych. To jedna z niezbędnych rzeczy w każdym wakacyjnym bagażu kobiety. Co to są narzutki plażowe? Są to specjalne okrycia, które zakładasz na siebie po wyjściu z wody lub kiedy prosto z plaży chcesz pójść na obiad lub do sklepu.

Paradowanie w samym stroju kąpielowym dla wielu osób jest czymś naturalnym, ale nie zawsze pożądanym. W coraz większej liczbie restauracji, tak w Polsce jak i za granicą, obowiązuje zakaz wchodzenia na ich teren w samym stroju kąpielowym. Aby móc skorzystać z menu i zamówić dla siebie obiad, należy mieć jakiekolwiek okrycie ciała. Narzutka na strój kąpielowy świetnie się w tej roli sprawdza.

Narzutki plażowe, narzutka na plażę
Narzutki plażowe, narzutka na plażę koronkowa

Jakie zadania spełnia narzutka plażowa?

Podstawowym zadaniem, które ma do spełnienia narzutka plażowa, jest zapewnienie komfortu osobie, która ją nosi. Wiele kobiet niechętnie pokazuje się w stroju kąpielowym, nie czując się dobrze eksponując swoje ciało na widok publiczny. O ile przebywając na plaży w stroju kąpielowym jest w stanie to znieść, o tyle nie wyobraża sobie aby pójść w samym stroju na zakupy lub na obiad. Aby ograniczyć konieczność przebierania się na plaży i umożliwić szybki i wygodny powrót do pokoju lub pójście do restauracji, wymyślone zostały narzutki plażowe. To rozwiązanie, które jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Narzutki są lekkie i zwiewne, a do tego bardzo łatwe do ubierania. Można je zarzucić na plecy i zawiązać w pasie. Zależnie od modelu, narzutka plażowa może sięgać ud lub kolan.

Narzutki plażowe na lato
Narzutki plażowe na lato

Narzutka plażowa chroni od słońca

Pomimo tego że większość z nas wybiera się na wakacje w nadziei że będzie miała słońca pod dostatkiem, to jednak jego nadmiar nie jest wskazany. Oparzenia słoneczne, zwiększone ryzyko raka skóry i inne przypadłości mogą dyskwalifikować przed wielogodzinnym opalaniem. Jak chronić swoje ciało przed promieniowaniem UV? Stosując dedykowane kremy z filtrem, jak również zakładając odzież, która osłoni nasze ciało. Narzutka na strój kąpielowy jest odpowiednim wyborem. Taka narzutka zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu, jest lekka, zwiewna i występuje w naprawdę dużym wyborze modeli. Bez trudu znajdziemy takie narzutki plażowe, które będą odpowiadać twojemu gustowi. Wzór w kwiaty, ażurowe tkaniny, motyw boho lub jednokolorowa narzutka plażowa bez żadnych zdobień – to wszystko masz do swojej dyspozycji.

Z czego wykonana jest narzutka na strój kąpielowy?

Narzutki plażowe wykonuje się z materiałów przyjemnych w dotyku, a przede wszystkim oddychającym. Jednym z ważnych zadań, które mają spełnić jest zapewnienie ciału prawidłowej termo wentylacji. Dzięki temu że narzutka plażowa została uszyta z bawełny, lnu lub innych oddychających tkanin, nie musisz się martwić tym że będzie ci zbyt ciepło w trakcie pobytu na plaży. Oddychająca narzutka na strój kąpielowy zapewni ci komfort, poczujesz że twoja skóra oddycha i nie zechcesz się z nią rozstawać na dłużej. W swojej ofercie posiadamy narzutki plażowe wielu znanych producentów. W trakcie procesu ich produkcji, poświęcono wiele uwagi by były solidnie wykonane, a jednocześnie miały przystępną cenę. Ciekawe jest również ich wzornictwo, nawiązujące do najmodniejszych trendów w tym sezonie.

Wszystkie narzutki ze zdjęć zakupicie na stronie www.lejdi.pl

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.