Najlepsze prezenty na dzień kobiet

Breloczek lisek do torebki
Breloczek lisek do torebki


Jak wiadomo prezentów nigdy za wiele, okazji aby obdarować swoją kobietę jest również wiele. W związku z tym dobrze jest rozejrzeć się za prezentami, które sprawią radość, a nie koniecznie będą bardzo drogie. Dzień kobiet jest świętem w którym możemy obdarować nie tylko wybrankę naszego serca. Z prezentu również ucieszy się mama jak i córka czy siostra.

Kwiaty, wiązanka na Dzień Kobiet

To klasyczny prezent … czy jednak na pewno jest to dobry pomysł ? Z pewnością są piękne : róże, tulipany, lilie cieszą oko, lecz też krótkotrwałe i szybko więdną. W marcu szczególnie ciężko jest o świeże kwiaty, które wytrzymają dłużej niż 2-3 dni. Jeśli chcemy pokusić się o ładniejszą wiązankę – zapewne nie będzie ona tania. Polecamy zatem coś co zostanie z obdarowaną osobą na dłużej i będzie przypominać o osobie obdarowującej i przywoływać uśmiech na twarzy.

bukiet, kwiaty na dzień kobiet
Kwiaty na dzień kobietBreloczek do torebki czy kluczy


Stylowy breloczek, zawieszka to ostatnimi czasy bardzo modny gadżet, noszą go młode i starsze kobiety. Zarówno do plecaków szkolnych, gdzie zwykle doczepiane są do uchwytów nawet kilka sztuk, kluczy, jak i torebek kobiet w każdym wieku. Przy torebkach zwykle jest to jedna zawieszka, dobrana kolorystycznie do torebki i jej stylu.

Jaki wzór ?


Breloczki są wykonywane w różnych formach od małych koników z ekoskórki, pluszowych pomponów po misie wysadzane kryształkami, czy klasyczne satynowe kokardy czy chwosty.
Zawieszki możemy zakupić już od 9zł więc nie jest to duży wydatek, a uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety gwarantowany.


Klika naszych propozycji , więcej znajdziecie tutaj

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.