Marynarki i żakiety w sportowym stylu

Marynarki damskie
Marynarki damskie

Czy można łączyć elegancję ze sportowym stylem? Okazuje się że tak i wcale nie jest to takie trudne, jako może się wydawać. Pokazujemy co warto kupić, aby wyglądać nie tylko elegancko, ale i zachować swój sportowy styl. Nasza propozycja to sportowy żakiet i marynarka sportowa. Czym się takie ubrania charakteryzują i różnią od swoich protoplastów w stricte eleganckiej formie? Przede wszystkim nieco swobodniejszy krój, dzięki czemu marynarki w sportowym stylu idealnie pasują do jeansów, a także spodni typu chinos. To bardzo cenna wiadomość dla wszystkich, którzy nie czują się komfortowo w klasycznym garniturze i chcą ubrać coś swobodniejszego, a zarazem wyglądającego elegancko. Do tego właśnie stworzono sportowy żakiet.

Marynarki damskie
Marynarki damskie

Marynarka w sportowym stylu – idealna dla aktywnych kobiet

W twojej garderobie nie pojawiła się do tej pory taka elegancja marynarka? Jeśli tak, koniecznie należy to zmienić. Sportowe marynarki są chętnie wybierane przez kobiety prowadzące aktywny tryb życia i lubiące ubrania zapewniające komfort i swobodę poruszania się. Marynarka sportowa ma przede wszystkim nieco krótszą długość niż marynarka klasyczna. Z tego powodu świetnie eksponuje kobiece kształty, podkreślając np. kształt pośladków i dając poczucie komfortu w każdych warunkach i niezależnie od tego, co się robi.

Marynarki w sportowym stylu są właściwą propozycją dla wszystkich pań, które pracują w biurze lub urzędzie i mogą swobodnie wybierać swój strój – nie obowiązuje dress code. Marynarka sportowa nadal pozwala zachować elegancki i budzący zaufanie wizerunek. Nie jest zbyt oficjalna i nie buduje barier psychologicznych pomiędzy klientem a sprzedawcą, utrudniając tym samym sprzedaż. Sportowy żakiet zbliża obie strony i pozwala im prowadzić dialog na takim samym poziomie.

Marynarka w sportowym styylu
Marynarka w sportowym stylu

Z czego wykonane są marynarki w sportowym stylu?

Nie jesteś nauczona kupowania ubrań przez internet, a już na pewno nie sportowych marynarek i żakietów? Masz obawy o to, z czego ta odzież jest wykonana? Czy materiały prezentują wysoką jakość, której można zaufać? Doskonale rozumiemy te wszystkie wątpliwości i chętnie odpowiemy na twoje pytania i wątpliwości. Zdecydowana większość oferowanych przez nas produktów to szyte w Polsce i Europie marynarki w sportowym stylu, wyprodukowane ze starannie selekcjonowanych tkanin – dzianiny, wełny, a także najlepszych gatunków tkanin syntetycznych. Zapewniają one dużą trwałość naszym ubraniom, przekładając się na zadowolenie klientów. Wybierając sportowy żakiet dla siebie, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim na to, jaka jest grubość materiału. Pamiętajmy o tym, że marynarka w sportowym stylu najczęściej będzie przez nas noszona wiosną i latem, kiedy panują stosunkowo wysokie temperatury. Nie ma zatem konieczności kupowania takich marynarek kierując się grubością odzieży. Lekkie i zwiewne marynarki w sportowym stylu na pewno będą mieć więcej zastosowań niż grubsze i cięższe marynarki, praktyczniejsze zimą i jesienią.

Marynarka w kratę w sportowym stylu
Marynarka w kratę w sportowym stylu

Do czego pasuje sportowa marynarka?

Sądzisz że nie masz do czego ubrać sportowej marynarki i nie jesteś przekonana czy jest ci potrzebna? Rozejrzyj się wokół siebie, a na pewno zauważysz jak wiele osób nosi sportowe marynarki i na jakie ciekawe sposoby można je ze sobą łączyć. Oczywistym i naturalnym wyborem przy łączeniu stylów jest sportowy żakiet, a do tego jeansy i sneakersy. Można również sięgnąć po obuwie skórzane o swobodnym kroju, np. półbuty, a nawet i sandały na cienkich rzemykach.

Marynarka w sportowym stylu
Marynarka damska w sportowym stylu
Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.