Biżuteria ślubna – jaką wybrać ?

Kolczyki ślubne z kryształkami
Kolczyki ślubne z kryształkami

Jaka powinna być biżuteria ślubna ? Z pewnością powinna błyszczeć ! Oczywiście te najpiękniejsze wykonane są z diamentów i brylantów, ale taka ze szklanych cyrkonii może być równie piękna , a już na pewno tania i bardziej dopasowana do budżetu większości Panien Młodych. Najbardziej popularne są kolie ślubne, kolczyki, diadem, a także dodatki np w postaci paska kryształkowego do sukni czy też ozdób do włosów – spinek czy grzebieni.

  1. Kolia ślubna. Najlepiej wybierać takie w kompletach, wtedy mamy pewność, że całość ze sobą zagra jak powinna. Poniżej Zestaw biżuterii ślubnej | zestaw ślubny i wieczorowy, kolia, kolczyki wykonany ze szklanych przepięknie mieniących się kryształków oraz kolia z perełkami, kolczyki oraz diadem. Niezwykle luksusowy wygląd praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych diamentów czy brylantów.

2. Kolczyki ślubne z kryształkami swarovskiego. Takie kolczyki mogą być w przeróżnych kształtach – kropelek, ornamentów, oczek. Możemy wybrać w srebrnej lub złotej oprawie. Kolczyki wspaniale podkreślają fryzurę oraz ” wyciągają szyję” . Wspaniale prezentują się do koków, kucyków i wielu innych upięciach. Takie kolczyki mają również inną zaletę – z pewnością użyjecie ich w przyszłości np na karnawał, sylwestra czy inne okazje: komunie, chrzty itp

3. Grzebyk do włosów z kryształkami to przepiękna ozdoba do włosów. Takie grzebyki potrafią nadać blasku każdej fryzurze, nawet najprostszemu koczkowi czy zwykłemu kucykowi. Grzebyki wspaniale wyglądają również w połączeniu z falami np. w stylu retro, do gładkich upięć czy też loków.

4. Pasek do sukni ślubnej. Takie paski z kryształkami, kwiatami czy perełkami wspaniale ozdabiają sukienkę. To wspaniała biżuteria ślubna, która podkreśli każdą nawet najprostszą kreację ślubną. Taki pasek będzie dobrze wyglądał nie tylko do sukni w stylu A ale również sukienki typu syrena. Doskonały do koronkowych sukienek jak również satynowych.

Biżuteria ślubna to niezwykle ważny element kreacji Panny Młodej , o którym nie należy zapominać. Wiele Panien Młodych szuka takiej biżuterii w ostatniej chwili, przez co narażone są na niedopasowanie biżuterii do całości. My zalecamy poszukiwanie biżuterii zaraz po kupnie sukni ślubnej.

Powyższe produkty znajdziecie na stronie www.lejdi.pl

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.