Biżuteria na ślub

Biżuteria ślubna, Naszyjnik ślubny, kolczyki ślubne
Biżuteria ślubna, Naszyjnik ślubny, kolczyki ślubne

Wielkimi krokami zbliża się data Twojego ślubu? Czeka cię wiele przygotowań i obawiasz się by czegoś nie pominąć? Jednym z ważniejszych elementów zakupów na ślub jest wybór biżuterii. Biżuteria ślubna to temat rzeka, któremu można poświęcić wiele godzin czytania. My jednak postaramy się zaprezentować najważniejsze fakty w skondensowanej formie, ułatwiającej pozyskanie najważniejszych informacji na temat biżuterii, która powinna ci w tym wyjątkowym dniu towarzyszyć.

Grzebyk ślubny
Grzebyk ślubny

Ślubne naszyjniki i zestawy ślubne

Najbardziej widoczna i rzucająca się w oczy biżuteria panny młodej to rzecz jasna kolia ślubna. Jest to ozdobny naszyjnik, który dekoruje dekolt i szyję. Zależnie od wybranej przez pannę młodą sukni, kolia ślubna powinna się z nią ładnie komponować. Jeśli suknia zawiera dużą ilość dodatków i ozdób, warto postawić na równie bogato zdobioną kolię. W sprzedaży mamy ślubne naszyjniki dostępne w wielu wariantach – z cyrkoniami i syntetycznymi ozdobami, jak również szlachetną biżuterię ślubną wykonaną ze srebra najwyższej próby. W jakie naszyjniki ślubne inwestować? To zależy od zaplanowanego na ten cel budżetu. Ślub to jedyny taki dzień w życiu, dlatego dobrze jest zaplanować zakup w ten sposób, aby być z niego w pełni zadowolonym i czuć się tak nawet wiele lat później, kiedy będziemy oglądać pamiątkowe zdjęcia ślubne.

Biżuteria ślubna, Naszyjnik ślubny, kolczyki ślubne
Biżuteria ślubna, Naszyjnik ślubny, kolczyki ślubne www.lejdi.pl

Zestawy ślubne – prezent od druhny dla panny młodej

Bycie druhną to odpowiedzialne i wymagające zadanie. Jeśli dostąpiłaś tego zaszczytu że panna młoda poprosiła cię o to, abyś została jej druhną, być może chcesz jej sprawić wyjątkowy i niezapomniany prezent. Nie wiesz jaki? Mamy dla ciebie znakomitą propozycję – biżuteria na ślub to rzecz, która na pewno będzie potrzebna młodej pani, a dla ciebie jest świetną szansą na to, aby sprawić jej prezent dopasowany do jej gustu. Oczywiście nie tylko naszyjnik ślubny jest tym, co będzie pannie młodej potrzebne. Nasze zestawy ślubne zawierają wiele innych, równie ciekawych elementów na ślub, wśród których można znaleźć kolczyki ślubne, jak również bransoletki.

Bransoletki ślubne
Bransoletki ślubne, bransoletki z kryształkami

Bransoletka ślubna – jak ją wybrać?

Na nadgarstku panien młodych często można zauważyć bransoletki. Podoba ci się tak biżuteria i sama chętnie być miała taką bransoletkę na swoim ślubie? Nic nie stoi na przeszkodzie. W ofercie posiadamy szeroki wybór bransoletek ślubnych. W większości przypadków są to eleganckie srebrne bransoletki – w stałym lub regulowanym rozmiarze. Mogą być gładkie z powierzchnią błyszczącą lub satynowaną. W zależności od wybranego modelu, bransoletki są dodatkowo zdobione cyrkonami, kamieniami naturalnymi lub dekoracyjnymi wycięciami – mówimy wówczas o bransoletach ażurowych. Polecamy także bransoletki wykonane ze stali chirurgicznej, która ma właściwości antyalergiczne. Z powodzeniem taka biżuteria może być noszona przez kobiety, które są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mogące występować w taniej biżuteria. Właśnie ta zanieczyszczenia, np. ołowiem mogą powodować alergiczne zmiany skórne. Stal szlachetna chirurgiczna jest ich pozbawiona, przez co wykonuje się z niej również narzędzia chirurgiczne. Z tego samego materiału, czyli stali szlachetnej oraz srebra posiadamy kolczyki ślubne – długie lub krótkie.

Biżuterie z powyższego artykułu znajdziecie na www.lejdi.pl

Podoba ci się ten post ? Podziel się nim
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.